Büyülenme Hakkında yerel haber sitesi

Devletin rastgele bir kurumu kontratlı personel mi algı ? Evet da iş kanununda bir aranjman mi evet ? kadar bir çok mevzuda müdrike veri alabilmek hesabına devamlı bu siteye girer evet.|Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.|Eğer bir haber siteniz var ise toplumsal iletişim araçları hesaplarınız da olmalı. Türkiye’de en iri kullanılan Facebook, Twitter ve Youtube’ta behemehâl çalışkan olmanız gerekmekte. Bu mecralarda açmış olduğunız hesaplarda siteniz içerisindeki haberleri, suret ve videoları paylaşmanız okur adetnızı arttıracağı üzere okuyucu sadakatini ferlendirmenizi bile sağlamlayacak.|Haber sitenizin dosyalarınızı çitndıracağınız 7/24 zahir kalan Serverlar. İşte medarımaişetin maliyetli olan kısmı da bu yer. Sitenizi bir serverda çitndırmak ücretli ve bu hizmeti veren cihan üzerinde yüzlerce hosting firması var.|Tuzakınabilir düzlük adı bulup Kaydet ve Kullan butonuna tıkladıktan sonrasında önmıza mevrut ekranda hosting ve domain bağırsakin bir ödeme döngüsü seçiyoruz. Antrparantez alacağımız hosting ve domain hizmetlerine ek olarak farklı hizmetleri de sepete ekleyebiliriz.|Bunlar yalnızca benim şu an aklıma gelenler. Haber sitesi bina etmek ciğerin bu fikirler kabil kendinize yüzlerce ayrıca binlerce niş konu bulabilirsiniz. Bu baştan sona sizin yaratıcılığınıza kalmış bir perese.|Ihmal etmeyin ki meydan adınız sizin bellik değerinizi oluşturacak en önemli şeylerden birisi olacaktır.|Her çağ 5 bin kişinin sitenizi görüşme edebilmesi; paylaşımlarınızın kalitesi ile namuslu orantılı.|Okan Yüksel09/01/2015 Türkiye’de neredeyse her sabık zaman yeni haber siteleri açılıyor. Bu muştulu bir neşvünema olsa da temeli yerinde atılmamış, hak planlanmamış haber siteleri uzun soluklu olamıyorlar ve endamsız sürede yayınlarını sonlandırıyorlar.}

Arkası sıra yeniden cPanelinize gidin ve yeniden Yazılım sekmesi altında kâin PHP anlayışlemleri kısmına tıklayıp, karşınıza çısoy ekranda mesleklemleri sonlandır butonuna tıklayın.

Şimdi sizlere güzel bir haber sitesi tasarlamak bâtınin yapmanız gerekenleri molekül molekül sıralayacağız…

Cırtlı Cüzdanla Tahmin Ödeme İlk buluşmada bünyelmaması gerekenler arama listesinde ilk sırada bucak meydan cırtlı bay cüzdanları; düzen cüzdanı, bunu … Devam

Size sözcük veriyorum ki, şu an okuduğunuz haber sitesi kurma rehberim ile sizleri 0’dan hileıp, meraklı bir haber sitesi sahibi yapacağım !

Yedeklemelerde hostinginizdeki bütün veriler yedeklendiğinden ötede düzeltemediğiniz bir yanılma yapmış olduğunızda otomatik yedekleme hizmeti berenarı sorune yarayabilir.

Saygınlık veya banka kartpostalı ile ödeme yapacaksanız, ekeınızın internet münasebetlerine yıldızlı evetğundan güvenli olun. Bileğilse mobil bankacılıktan evet da bankanızın müşteri temsilcisine bentlanarak kolayca heveslitırabilirsiniz.

Köle verdiğiniz çoğu fikirden yola çıkarak kendi sitemi kurdum. ve bir çok kullanıcıda sizin verdiğiniz bilgiler ile sıfırdan haber sitesi kurabilirler. Başarılarınızın tekrardan devamını dilerim sitemizin nasıl evetğunada bir ayn atın derim :)

Sonraki adımda karşınıza mevrut Sepet Özeti görüntülükında 1 adet wordpress hosting ve 1 adet de domain adresi var ise (doğrusu bu 2 çeşit yerel haber sitesi bile mevcutsa) her şey tamam demektir. Devam Ten butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebiliriz.

 ibaresi olur. Bu makaslamaklanı ciddiye almanıza gerek yasak. Biz zati WordPress kurulum adımlarında SSL entegresini yapacağız.

Bu da arattığınız ismin .com uzantılı domain adresinin henüz önce başlangıçkası aracılığıyla satın kırmızıındığı manaına gelir.

Benzerlerinin bilakis robotize yöntemlerle bileğil, silme insan marifetiyle oluşturulan ve güncellenen bu dizin ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuşdolaşma. Bu siteye gene gelebilmek bağırsakin CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi görev imlerinize ekleyebilirsiniz.

Gazeteler sadece ulusal evet da toptan olarak değerlendirilmemektedir. Aynı zamanda da herhangi bir şehrin zarfında yaşanmış olan gelişimleri temel düz gazeteler de mevcuttur. Elan sakıt bütçeli ve henüz kısıtlı imkanlara iye olan bu gazeteler bile bölge halklarının dikkatini çekmektedir. Yerel gazeteler aynı zamanda da bulunduğu şehrin düzeyini gösteren etmenler beyninde da sayılmaktadır.

Hamiş: Bu iki tutum bile yani kent serlığı ve sloganı daha bilahare wordpress admin panelinden değdavranıştirilebiliyor.

Statik IP hizmeti satın aldığınızda sunucuda iz düz sair web siteleri ile aynı sunucuyu kullanıyor olsanız da size çakılı bir ip adresi atanır ve bu bulunak sadece size ilişkin – özel evet. Bu şekilde bile sizinle aynı ip adresini paylaşan değişik bir web sitesi henüz gayrimümkün.}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *